Iisaku vald
Est | Eng |
Ametnikud
Teenistujate kontaktandmed
 
Nimi, ametikoht telefon E-post
Ilor Teeväli
Abivallavanem
337 2736
518 6360
ilor.teevali@iisaku.ee
Lia Teeväli
Vallasekretär
337 2733 lia.teevali@iisaku.ee
Katrin Junolainen
Sekretär-asjaajaja
337 2730
524 2521
katrin.junolainen@iisaku.ee
Relika Kerem
Sotsiaalnõunik
337 2737
556 67567
relika.kerem@iisaku.ee
 
Piret Anvelt
Arendusnõunik
337 2735
588 66864
piret.anvelt@iisaku.ee
Sirje Ilves
Finantsnõunik
337 2734 sirje.ilves@iisaku.ee
Ene Allikas
Vanemraamatupidaja
337 2738 ene.allikas@iisaku.ee
Julia Lehtla
Lastekaitsespetsialist
337 2739
51925475
julia.lehtla@iisaku.ee
     


Iisaku Vallavalitsuse ametnike puhkused 2017. aastal

 
 
Ilor Teeväli
Abivallavanem
17.07.2017- 09.08.2017
Ene Allikas
Vanemraamatupidaja
15.05.2017- 24.05.2017
10.08.2017- 24.08.2017
16.10.2017- 20.10.2017
19.12.2017- 27.12.2017
Piret Anvelt
Arendusnõunik
17.04.2017- 21.04.2017
03.07.2017- 21.07.2017
14.08.2017- 25.08.2017
27.12.2017- 29.12.2017
Sirje Ilves
Finantsnõunik
19.04.2017- 26.04.2017
10.07.2017- 28.07.2017
13.09.2017- 20.09.2017
Katrin Junolainen
Sekretär-asjaajaja
26.06.2017- 14.07.2017
04.09.2017- 08.09.2017
27.12.2017- 29.12.2017
Relika  Kerem
Sotsiaalnõunik
17.04.2017- 23.04.2017
17.07.2017- 09.08.2017
23.10.2017- 29.10.2017

Lia Teeväli
Vallasekretär
 

17.07.2017- 09.08.2017
 

Julia Lehtla
Lastekaitsespetsialist
 
22.05.2017- 05.06.2017
03.07.2017- 14.07.2017
09.10.2017- 13.10.2017

 

 
arrow Iisaku valla ajaleht 
 
arrow Kasulikud viited
 
arrow Avalda arvamust siit
 
arrow Hajaasustuse programm
 
arrow Pildialbum